Meist

kissu5

Musta Kiisu Kirbukas – see on iseteenindava kirbuturu tüüpi kauplus, kuhu Te saate müügile tuua nii uusi kui kasutatud, enda jaoks mittevajalikke asju ning samas võite leida just kellegi teise poolt toodud asjade hulgast endale midagi Teile sobivat ja tarvilikku.

Meid tasub külastada tihti, sest kaubavalik võib muutuda iga päev!

Musta Kiisu Kirbukas on eriti hea koht inimesele, kes hindab taaskasutust ja samas ka kvaliteetset kaupa. Meie eeliseks on see, et Te ei pea oma kaupa ise müüma – Te lihtsalt võtate meilt müügipinna ja meie müüme Teie asju Teie eest.

Varsti avame 2 poodi, kus on meil pakkuda ligi 500 müügikohta Teie kaupade müügiks ning samas on Teil võimalik soetada kvaliteetset kaupa otse omanikult, mitte kuskilt teadmata kohast tulevat humanitaarabi. Meie kaupluses on müügil vaid hästihoitud või päris uued esemed ja meil puudub kaupluses spetsiifiline „kaltsuka“ lõhn.

Oleme Eestis ka esimene seda tüüpi kauplus, kes pakub oma teenuseid ja müügivõimalust ka inimestele väljastpoolt Tallinna. Näiteks- kui Te elate Saaremaal ja tahate oma asju müüa, siis saatke need Smart postiga meile ja meie vormistame müügilepingu ning müüme neid Teie eest Teie poolt määratud hindadega.

 

Kirjuta või helista meile juba täna!

Design by Fashion, Makeup, Skin care